תרומת אולטרה סאונד למחלקה פנימית ב'

DSC_681119 (Large)

אירינה יורושובסקי תושבת טבריה, תרמה למחלקה פנימית ב' במרכז הרפואי פדה-פוריה, מכשיר אולטרה סאונד חדש.   

 חברי הנהלת המרכז הרפואי וצוות מחלקה פנימית ב', נפגשו ביום ראשון, 27.6.21 עם אירינה יורושובסקי, כדי להודות לה באופן אישי על תרומתה. אירינה שבעלה היה מאושפז בעבר במחלקה פנימית ב', החליטה לתרום למחלקה מכשיר חדש לשם ביצוע בדיקות אולטרה סאונד שארית שתן, למטופלים במחלקה.

אירינה תושבת טבריה, מורה למתמטיקה באולפנית בעיר, סיפרה,  "בעלי מרותק למיטה כבר שמונה שנים. במהלך האשפוז האחרון שלו במחלקה פנימית ב', ליוויתי אותו באופן צמוד וראיתי מקרוב את הטיפול המסור והיחס הנפלא של הצוות במחלקה.

כשהבנתי שיש צורך דחוף במכשיר אולטרה סאונד שיקל מאד על המטופלים, הרגשתי שאני רוצה לסייע ולתרום ועשיתי את זה מכל הלב".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי הודה לאירינה בחום, וציין, "זה מפגש מיוחד עבורנו, התרומה שלך נגעה מאד לליבנו, היה לנו חשוב  להכיר אותך ולהודות לך באופן אישי. בשם הצוות המסור במחלקה, ובשמם של המטופלים ובני משפחותיהם, תודה מקרב הלב!"

מוחמד סועאד, מ"מ אחות אחראית במחלקה הוסיף, "אירינה שהתה במהלך האשפוז לצדו של בעלה וטיפלה בו במסירות יוצאת דופן. גם החיבור שלה לצוות שלנו היה מאד מיוחד, אנחנו מלאי הערכה לקשר החם שנוצר ומודים לכם על התרומה החשובה.

מדובר במכשיר אולטרה סאונד שבודק שארית שתן בכליות ומסייע לנו בהחלטה לגבי הכנסת קטטר. המכשיר מאד שימושי ומסייע לנו בטיפול היומיומי".