טקס לסיום הסבב הקליני

במפגש חגיגי נפרדו במרכז הרפואי פדה-פוריה מקבוצת הסטודנטים של הפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן, אשר סיימו את הסבבים הקליניים.

 בתחילת החודש, נערך מפגש פרידה לסטודנטים לרפואה מהפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי באוניברסיטת בר אילן, המסיימים את הסבבים הקליניים במרכז הרפואי פדה-פוריה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך את הסטודנטים, "ההוראה היא חלק מהתפקיד שלנו כאן. ללמד ולהדריך זו חוויה בפני עצמה. אני מאחל לכם שתהיו הרופאים הכי טובים שאתם יכולים להיות".

ד"ר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי, אמר, "אנו מודים לכם על התקופה המשותפת ומאחלים לכם בהצלחה בהמשך הבחינות ,בתקופת הסטאז' ובהמשך דרככם כרופאים! נשמח שתחזרו אלינו בהמשך ותגדלו אתם את הדור הבא של רופאי ישראל".

ד"ר סמולקין, מנהלת מח' ילודים והפגיה הוסיפה, "אין ספק שבחרתם מקצוע שמתאים לכם, ניכר שאתם מתעניינים ורוצים לטפל ולסייע לאנשים וזה הדבר הכי חשוב". ד"ר אוברמן, מנהל מח' שיקום גריאטרי הוסיף, "עשיתם דרך ארוכה ולנו זו היתה חוויה מיוחדת לראות את הדרך שעשיתם מהשנה הראשונה ועד הרביעית. יש לכם את כל הפוטנציאל להיות רופאים מצוינים ואנו גאים בכם!"

מאיה קליפלד שחר, נציגת המסלול הארבע שנתי ברכה בשם הסטודנטים ואמרה, " אנחנו יוצאים עם חוויה מאד טובה, כולנו הרגשנו פה ממש בבית. הצוות היה נכון ללמד ולשמוע אותנו, תודה לכולם, לצוות המורים, לאתי הרכזת שליוותה אותנו לאורך כל הדרך".

לסיום, אתי אופיר הרכזת האקדמית של הפקולטה, העניקה לסטודנטים שי מטעם הנהלת המרכז הרפואי ואיחלה להם הצלחה רבה.

צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה

סטודנטים מקשיבים
ד"ר און בהרצאה בפוריה