טקס מרצים מצטיינים

טקס חגיגי לציון המרצים המצטיינים במרכז הרפואי פדה-פוריה

לאחר הפסקה של שנה, התקיים במרכז הרפואי פדה-פוריה, טקס חגיגי למרצים המצטיינים ולמחלקות המצטיינות בהוראה במסגרת הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי, של אונ' בר אילן.

המחלקות שנבחרו כמחלקות מצטיינות בהוראה הן: מחלקת פגים וילודים ומחלקת ילדים.

לאחר שבשנה שעברה הועבר הטקס במתכונת מאולתרת בזום, התכנסו ביום חמישי 20.5.21 הרופאים והסטודנטים לטקס חלוקת תעודות הוקרה למורים מצטיינים ולמחלקות מצטיינות של המרכז הרפואי פדה-פוריה, מטעם הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של אוניברסיטת בר-אילן בגליל. הטקס התקיים במעמד דיקן הפקולטה לרפואה, פרופ' קרל סקורצקי, המשנה לדיקן לחינוך רפואי, פרופ' אריק שינוול, ראשת היחידה להערכה ולקידום ההוראה בפקולטה, ד"ר נעמי דיקמן והנהלת המרכז הרפואי. באירוע החגיגי והמרגש השתתפו מנהלי המחלקות, האחיות האחראיות, עובדי המרכז הרפואי והסטודנטים.

בדברי הברכה אמר פרופ' סקורצקי, "אנחנו מתרגשים לחזור ולהגיע לכאן אחרי תקופה ארוכה מדי. בימים אלה, אנחנו זקוקים לכל בשורה טובה ומשמחת  כמו אויר לנשימה ובוודאי טקס הוקרה למצטיינים בהוראה, הוא אירוע משמח מאד. זו המשימה הראשונה במעלה של הפקולטה יחד עם מרכז רפואי אקדמי שמחנך, מלמד, מכשיר וחוקר, כי הכל משולב ביחד. אני מבקש להודות על שתוף הפעולה שאינו מובן מאליו, לקידום המשימה, שיתוף הפעולה ההדוק מעיד  על המחויבות העמוקה של הנהלת המרכז הרפואי לקידום האקדמיה והמחקר".

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און, אמר בדברי הברכה שנשא, "מצוינות הוא הערך הראשון בין ערכי הליבה של הארגון שלנו ואתם מגשימים את הערך הזה. אני מאחל שבעתיד נמשיך ונצטיין ואף נצרף למחלקות המלמדות ולשורת המורים והמרצים עוד רופאים ועוד מחלקות. אנחנו בדרך הנכונה, אתם השגרירים שלנו, אתם יכולים להפיץ את המצוינות הזו ולהרחיב את המעגל…מנהלים ומורים מצטיינים, הטקס הוא הזדמנות צנועה להביע את תודתנו והערכתנו לתרומתכם החשובה".

חלוקת פרס

בחלק השני של המפגש, אביגיל ניצן  נשאה דברים לזכרה של אמה, ד"ר אורנה ניצן .
ד"ר אורנה ניצן ז"ל, שניהלה את היחידה למניעת זיהומים מאז אוקטובר 2014, נפטרה בספטמבר 2020 , לאחר מאבק אמיץ וממושך במחלת הסרטן.  ד"ר ניצן היתה מורה ומרצה אהובה ומוערכת מאד. בני משפחתה אשר השתתפו בטקס המרגש קיבלו את תעודת ההצטיינות בשמה.

שתי מחלקות קיבלו הצטיינות בהוראת סטודנטים: מחלקת פגייה וילודים, ומחלקת הילדים.  בשם המורים המצטיינים נשא דברים ד"ר ניזאר חוראני, מנהל יחידת שבץ מוחי, "אנו המצטיינים גאים להיות חלק מאותם אנשים שעושים זאת מתוך תחושת שליחות אמיתית. הדינימיקה החברתית, הרב תרבותיות והעזרה ההדדית במרכז הרפואי תורמים רבות לעשייה הפוריה. אני תקווה שנזכה לימים טובים ובטוחים יותר והמשך עבודה משותפת כצוות רב מקצועי באחווה ואהבה".

חלוקט תעודה מרצים מצטיינים
טקס מרצים מצטיינים
צילום: יגאל לוי, דוברות המרכז הרפואי פדה-פוריה