מנהל חדש למערך נשים ויולדות

ד"ר יורי פרליץ הוא המנהל החדש של המערך לנשים ויולדות במרכז הרפואי פדה-פוריה.

ד"ר יורי פרליץ
צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה
ד"ר פרליץ ששימש כמנהל היחידה להריון בסיכון גבוה בעשר השנים האחרונות, מחליף את פרופ' משה בן עמי שפרש לגמלאות ב1.3.21 .
ד"ר פרליץ למד רפואה בטכניון והתמחה בביה"ח לגליל, לפני 24 שנים נענה לפנייתו של פרופ' בן עמי אז המנהל הצעיר של מחלקת יולדות, והגיע למרכז הרפואי פדה-פוריה.
על האגף שבו הוא צמח ואליו הוא מחובר בנימי נשמתו הוא אומר, " האגף מנוהל ומתנהל בדגש על ערכים כמו מצוינות ומקצועיות. אני מאמין בחיבור של האנשים לערכים שמנחים אותנו . אנחנו עובדים מתוך תחושת שליחות ושמים את הפוקוס על המטופלת. אכפת לנו מכל יולדת, כל אישה שמגיעה לכאן היא עבורנו כמו בת משפחה…. המקצועיות, הרגישות, החמלה והגישה האישית אלה הם הערכים שמייחדים אותנו ואליהם היולדות מתחברות…"
בחודש האחרון ד"ר פרליץ פועל במלוא המרץ לשפר ולשדרג , "בשנה האחרונה שדרגנו מאד את האגף, חדרי הלידה ומחלקת ילודים שופצו והתנאים כאן הם ברמה מאד גבוהה. חשוב לי שמעבר לכך, נמשיך ונשפר את חווית הלידה ואנחנו כצוות נקפיד תמיד להיות זמינים ונגישים לכל יולדת. לכן פעלתי כבר להנהיג שיטה חדשה שמאפשרת לנו לצמצם את זמני ההמתנה במיון חדר לידה". בתוכניות של ד"ר פרליץ לעתיד נמצא מרכז בריאות האישה שיכלול מרפאה לבריאות האישה, תכנון המשפחה, מרפאה לגיל המעבר ומרפאה לחיילות.
לסיכום ד"ר פרליץ אומר בחיוך, " זכינו! אנחנו פוגשים את היולדת ובני משפחתה באחת הנקודות הכי משמעותיות בחייה, כסבא טרי גם אני חוויתי את ההתרגשות הזו שוב לאחרונה. זו זכות גדולה שלנו להיות בצומת החשוב הזה בחיי המשפחה. חסד ענק שניתן לנו".
 

השארת תגובה